Dodatki na bloga
Blog > Komentarze do wpisu

Wpis ostatni ?

 

Raczej Tak. Tu nas nie chcą. Nowego miejsca nie oswoiłam. Jest mi obce, mało zrozumiałe i przez to nie przyjazne. Przy dużym zaangażowaniu Cytrynki udało mi się skopiować wszystko do nowego miejsca. Raczej po to, żeby nie przepadło. Niestety nie udało mi się odzyskać wcześniejszego bloga. Byłby dla mnie ciekawszy. Nie był publiczny. Tam walczyłam z moimi demonami, to była moja terapia. Dobrze byłoby mieć w to wgląd. Powiązany był z pocztą na gazecie z której nie korzystałam, dlatego nie doszło do mnie powiadomienie o jego zamykaniu.

Szkoda, naprawdę szkoda.

Dlatego skopiowałam te wpisy, bo za 10 lat mogą być pouczające dla mnie samej.

Żal mi utraty kontu z Wami, ale też kusi aby, jeśli już, zacząć wszystko od nowa. Jestem w końcu w innym miejscu swojego życia i zupełnie inaczej patrzę na siebie i życie niż dekadę temu.

Jeśli będę coś pisać to może Tu zapraszam każdego chętnego. Na razie jednak spróbuję  się nim zaprzyjaźnić.(z nowym miejscem)

Dziewczyny

Dziękuję Wam za wszystkie te lata spędzone z Wami. Za wsparcie udzielane bezpośrednio ale też za to, że po prostu byłyście.

Dziękuję też za słowa krytyki bo pozwoliły mi pracować nad własnymi błędami i się rozwijać. Choć z moimi dysortografią i dysgrafią nie wygram.

Życie na blogu było przygodą wartą przeżycia.

Wasze poczucie humoru i cenne riposty, nie raz przysparzały mi radości. Nauczyłam się tu patrzeć na sprawy z innej perspektywy niż moja i poznać inne wartości niż ja wyznaję. Nie zawsze komentowałam wszystkie wpisy ale zapewniam, że były dla mnie ważne. Blog był oknem na świat, ale to wy uchylałyście to okno szeroko.

Życzę Nam abyśmy nie pogubiły się w nowych miejscach. A jeśli nawet, któraś z Was  skończy tę przygodę, to zapewniam , że w mojej pamięci zostaniecie na zawsze. (żal mi komentarzy, które się nie przeniosły)

Życzę Wam szczęścia, powodzenia i dbajcie o siebie . Jesteście tego warte.

I już tęsknię.

wtorek, 12 marca 2019, nie-okrzesana

Polecane wpisy

  • Dokąd się przeprowadzacie ?

    Wiem, że pójdę na skróty. Uprzejmie proszę o wyrozumiałość dla ludu pracującego. Dziś miałam kryzys. Miałam mammografię zaraz po pracy, byłam głodna, bolały mni

  • zgubiłam gdzieś dwa miesiące

    Kiedy już pogodziłam się z tym, że antydepresanty zostaną ze mną na dłużej, choćby przyszło mi przytyć kolejne 15 kg, mój organizm się zbuntował. Co mi po tym,

  • takie sytuacje.

    Sytuacja pierwsza : mężczyzna prosi o lek na męską menopauzę. Uświadamia mnie, że nazywamy to andropauzą. Na oko jest przed 4o. Ostrożnie podchodzę do tematu, p

Komentarze
2019/03/12 14:38:51
Ależ pożegnanie! Jeszcze nikt tak nie napisał... rozczulająco :-)
-
2019/03/12 17:25:05
a ja dziękuje Tobie, ze jesteś, bardzo dziękuje :***
mam nadzieje, ze na tym sie nie skonczy i kiedys poznamy sie live :)))

mnie znajdziesz o tutaj klik, gdzie na Ciebie czekam :***
-
Gość: annazadroza, *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2019/03/12 19:35:07
Czekam na Ciebie annapisze.art
Może już podałam, nie pamiętam, tyle się dzieje. Nie znikaj, bądź, pisz. Serdeczności dla Ciebie jak najwięcej!!! Buziaki - Anka.
-
2019/03/12 22:40:16
Nie- okrzesana nawet nie próbuj się zgubić. Ja i kilka innych z jestesmy na Word Press . To dobre miejsce i szybko zaprzyjaźniłabys się z nim. Blogi pisze się dalej nawet bez Bloxa.
Dlatego żadnych pożegnan.:*
pozagranicamipolskialenietylko.home.blog
-
2019/03/12 22:51:15
Pewnie, nie ma co się żegnać, tylko trzeba powitać się w nowych miejscach :)

kotimyszkot.wordpress.com/

Do następnych literek :)
-
2019/03/26 15:52:13
Ale że co??? Że bloxa nie będzie już? Czemu mi to umkło????
-
2019/03/27 10:02:41
no to do zobaczenia poprostu! ja tutaj: wrzosowy.home.blog
:-)
:-) :-)
:-) :-) :-)
-
2019/03/27 10:06:24
@babskistyl No właśnie ! Zastanawiałam się dlaczego Ty taka wyluzowana i nie dociera do Ciebie ogólna panika. Tutaj już prawie nikogo nie ma. Ale spokojnie, jeszcze jest czas
dawaj tylko znaki gdzie się osiedlisz.
@ lylowa :)
-
2019/03/27 12:52:36
Powodzenia! Oby nowe miejsce okazało sie jednak przyjazne :)